Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Gadżety

Altec Lansing Orbit USB Stereo – zapowiedź

Altec Lansing Orbit USB Stereo to zestaw audio przeznaczony do zastosowań mobilnych. Prezentowane urządzenie pozwala na podpięcie się do różnych urządzeń generujących dźwięk, a jego wymiary pozwalają na swobodny transport. Zestaw składa się z dwóch głośniczków stereo, które są ze sobą połączone w jedną kolumnę. Przed użyciem należy je rozłączyć, by w ten sposób otrzymać dwa głośniki. Następnie połączenie z urządzeniami uzyskujemy za pomocą portu USB.

Głośniczki mogą współpracować jedynie z urządzeniami posiadającymi pełny port USB.

Acer K130 – 2219 zł

Firma Acer zaprezentowała niewielki projektor K130. Wyposażony jest on w porty USB i HDMI, pozwalające na łatwe podłączanie zarówno do urządzeń cyfrowych, jak i czytnika kart SD. Projektor umożliwia także wyświetlanie multimediów oraz plików aplikacji biurowych bezpośrednio z karty SD lub pamięci USB, dzięki czemu można prowadzić projekcje bez użycia notebooka czy odtwarzacza wideo. K130 jest objęty pięcioletnią gwarancją na układ DLP oraz roczną gwarancją na lampę bez limitu godzin.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy