Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Koko jest spoko

Ryszard Makowski

Zastępy rodzimych estetów i „tfurców” odżegnują się od przeboju na Euro

Zespół Jarzębina wykonał wdzięcznie piosenkę „Koko Euro spoko", a SMS-owcy demokratycznie uznali, że właśnie ten utwór powinien rozbrzmiewać na stadionach i poza nimi z okazji mistrzostw Europy. Mamy oficjalny, melodyjny, z miłym tekstem przebój na Euro? A skąd!

Skandal, skandal i jeszcze raz wiocha. Od razu ruszyły do boju rzesze utyskiwaczy i specjalistów od obrzydzania cynaderką – wykonawczynie zupełnie nie przypominają Shakiry, podróba ruskich Buranowskich Babuszek, a najgorsze, że to ludowizna. Tak, ludowizna zabolała najbardziej. Ciemnogród atakuje. Jak my się z tym skansenem pokażemy przed Europą? Pojawiły się nawet bzdurne pomówienia o plagiat. Melodia ludowa jest własnością wspólną, więc to, że Śląsk czy inne zespoły propagowały tę melodię, świadczy tylko o nośności kompozycji. Natomiast szlagwort, czyli rybka „Koko Euro spoko", jest wręcz genialny.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?