Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Waldemar Lysiak

Prawo Łysiaka

Waldemar Łysiak

Nigdy nie jest tak śmiesznie, żeby nie mogło być jeszcze śmieszniej.

Kiedy się dowiadujemy, że szajka zawodowych złodziei samochodów idzie pod blok osiedlowy, by ukraść tandetny samochód, i że na tę robotę ci dżentelmeni biorą, jako rutynowe przyrządy, pistolety z tłumikami, i że dla sportu strzelają tam w łeb szefowi policji III RP,zupełnie nie wiedząc kim jest „przypadkowa" ofiara — to mamy absolutną pewność, że to nie jest szczyt śmieszności. Przecież mogli chcieć ukraść dziecięcy rowerek za pomocą karabinów maszynowych i panzerfaustów.

Prawo Łysiaka © „Nigdy nie jest tak śmiesznie, żeby nie mogło być jeszcze śmieszniej"

Albo kiedy platformersi robili medialnie wszystko, by społeczeństwo rozczuliło się niedolą posłanki przyłapanej na megakorupcyjnym procederze, i aby znienawidziło bestialskiego funkcjonariusza, który łapówkarę zdemaskował, mimo że jako prawicowiec nie miał prawa ku temu. Przecież mogło być jeszcze śmieszniej — PO mogła załatwić jej kilka nagród (Nike,Wiktor,Telekamera, et cetera), uczynić wicemarszałkinią Sejmu, wmurować tablicę pamiątkową obok ławki parkowej, na którejłapówka była skonsumowana, i takie tam.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?