Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Gwiazdorzy przemocy

Piotr Zaremba

Nawet się specjalnie nie lubią. Ale są jak awers i rewers. To główni aktorzy w spektaklu, którego reżyserem jest Tusk

Senator PO Jan Filip Libicki zarzucił autorowi niniejszego tekstu, że zajmując się meandrami psychiki posła Stefana Niesiołowskiego, upodobnił się do... Janusza Palikota.

To zabawne skojarzenie: przecież Niesiołowski i Palikot to dwie najważniejsze części  machiny nastawionej trochę na deprecjonowanie, a trochę prowokowanie przeciwników. Machiny zbudowanej kilka lat temu przez PO. I niemającej sobie równych: trudno znaleźć podobne przykłady czy to we wcześniejszych dziejach III RP, czy w realiach innych demokracji.

Teatrzyk Donalda

Ich rola nadal jest ogromna, nawet jeśli tylko Niesiołowski występuje w barwach Platformy. Ostatnio obaj skutecznie przyćmili złe wrażenie wywołane niepopularną ustawą emerytalną. Palikot – obrzucając inwektywami z trybuny sejmowej prezesa PiS. Niesiołowski – wdając się w awanturę z dziennikarką. Zapewne tylko Palikot panował nad zdarzeniami, Niesiołowski dawał się nieść fali.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe