Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Grycanki ? polski celebrytyzm wagi ciezkiej

Przez błazenadę na świecznik

Jolanta Gajda-Zadworna

Rodzimi celebryci i showmani są w stanie zrobić dużo, by nie zginąć w tłumie. Ale żenujące żarty, wypinanie biustu czy kopanie po kostkach konkurentów nie zawsze wystarczają

Tego chyba nikt się nie spodziewał. W szczególności wystylizowani od czubków butów po koniuszki przemyślanych fryzur fotograf Marcin Tyszka i projektant Dawid Woliński. Przelicytowała ich ekscentryczna i ponaddwukrotnie starsza Krystyna Mazurówna. Tuż za nią podąża Magda Gessler. Ze słodką burzą blond włosów i ciężką chochlą w dłoni najmocniej pokrzyżowała celebryckie plany Grycankom. Obie panie dowodzą, że zaistnieć w show-biznesie to za mało, by się w nim utrzymać.

Bohaterowie programu „Woli i Tysio na pokładzie" muszą się kiepsko czuć. Z ludzi mody i stylu chcieli stać się kontrowersyjnymi showmanami, ale widzowie w większości nie docenili ich obscenicznych żartów. Nie zdzierżyli humoru na granicy dobrego smaku serwowanego przez dwóch salonowych piesków – jak sam określił ich wizerunki Marcin Tyszka.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?