Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Norbert Suchorzewski

Co my byśmy zrobili bez „Kuchennych rewolucji"! Nie tylko odmieniają oblicze naszej branży kulinarnej, którą odcinek za odcinkiem Magda Gessler opromienia swoim subtelnym urokiem.

Z najnowszej „Vivy!" dowiadujemy się, że program odmienił też życie samej Carycy Smaku, która dopiero dzięki niemu miała okazję poznać życie prostych ludzi. Bo wcześniej to tylko pikniki z królem Hiszpanii. Nareszcie wiadomo, skąd te dworskie maniery!

Z  zupełnie innej strony daje nam się poznać Hubert Urbański, który najwyraźniej postanowił dodać do swojego wymuskanego wizerunku nieco piżma. W nowym „Show" idzie w ślady maestro autopromocji Krzysztofa Ibisza i opowiada o tym, jak to lubi się pobrudzić, jeżdżąc na motorze, że zna judo i że tak naprawdę, to silny z niego facet. Na dowód tego przytacza  opowieść o tym, jak to za czasów szkolnych uderzył kolegę z ławki w splot słoneczny. Prawdziwy zabijaka! Pewnie tamtemu aż kredki z tornistra wyleciały.

Tymczasem inny stuprocentowy mężczyzna Radosław Majdan, nowo odkryty talent literacki, w swojej debiutanckiej książce „Radosław Majdan. Pierwsza połowa" pisze, że zdradzała go była żona. Ech, te Radki. Bystre, ale i wrażliwe.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE