Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Firmy mamom przyjazne

Dziennik „Rzeczpospolita", Fundacja Świętego Mikołaja oraz instytut badawczy Millward Brown SMG/KRC już po raz piąty przyznały nagrody w konkursie „Mama w pracy".

W tym roku najlepszymi wśród dużych przedsiębiorstw okazały się Danone, wśród średnich – Dow Polska, a firma doradcza Hay Group triumfowała wśród przedsiębiorstw małych, zatrudniających do 50 osób. Czym zwycięskie firmy zyskały sobie przychylność zatrudnianych przez siebie kobiet, bo to one decydują o przyznaniu nagrody? Hay Group oferuje możliwość pracy z domu, Dow Polska oprócz elastycznych godzin pracy – udział w zajęciach fitness w godzinach pracy, a Danone – dodatkowy płatny miesiąc urlopu macierzyńskiego.

—a.h.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej