Najnowsza interwencja Uważam Rze

Świat

Przelot turystyczny

Tatralandia – popularny wśród polskich turystów słowacki aquapark położony w pobliżu Liptowskiego Mikulasa będzie jeszcze większy. Właśnie ruszyła budowa Tropical Paradise, czyli przestrzeni przypominającej Karaiby, gdzie woda w basenach ma mieć 30 stopni i relaksować się będzie można pod prawdziwymi palmami rodem z bajecznych wysp. Nowa część będzie gotowa na sezon zimowy.

W  Londynie trwają gorączkowe przygotowania do letniej olimpiady. Szacunki mówią, że w tym czasie miasto odwiedzi około 8 mln turystów. Ścisk i korki gwarantowane. Dlatego firmy świadczące usługi doręczania rozważają powrót do korzeni i... zatrudnienie pieszych kurierów. Jedno jest pewne – ci, którzy na wydarzenia sportowe się nie wybierają, w tym czasie stolicę Wielkiej Brytanii powinni omijać szerokim łukiem.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?