Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Batumi, Błonie, a może Buenos Aires

Jolanta Gajda-Zadworna

Pogawędka z Natalią Lesz

Tańczy pani, śpiewa, a teraz staje za ladą mięsnego sklepu?

Wędliny sprzedawałam przez dwa dni, kręcąc teledysk pt. „Kierunek Błonie".

Co sprawiło, że zdecydowała się pani przejechać 25 km z Warszawy, by dać twarz lokalnej kampanii?

Nietypowy sposób reklamy miejsca i jego możliwości. Nagranie piosenki oraz teledysku, w którym nie w sposób bezpośredni zwraca się uwagę na gospodarczy potencjał i dobrą atmosferę miasta, to wciąż nieczęsty zabieg. A pozwala na wielu nośnikach dotrzeć do różnorodnej grupy ludzi.

Zagrała pani z Julią Pietruchą i Przemkiem Saletą, zaśpiewała piosenkę, ale jej nie skomponowała. Nie było to przeszkodą?

Nie zawsze możemy współtworzyć projekty, w których występujemy. Nie przyjęłabym propozycji, gdyby utwór mi się nie spodobał, ale jest przyjemny, lekki i przede wszystkim nośny.

Piosenkarka, aktorka czy tancerka? Kim przede wszystkim się pani czuje?

Z wykształcenia jestem aktorką. Kiedy cztery lata temu, po skończeniu studiów, przyjechałam ze Stanów, nie przypuszczałam, że muzyka wyjdzie na pierwszy plan. Teraz mocniej stawiam na aktorstwo.

A na reklamę? Staje się pani specjalistką od proponowania miejsc.

Chyba dobrze się kojarzę – do tej pory błonianom i mieszkańcom Batumi, którzy rok temu zaprosili mnie do nagrania teledysku z nową wersją przeboju Filipinek.

Czas na kolejne propozycje na „B"? Z Bydgoszczy, Budapesztu?

Mogłaby być Barcelona albo jeszcze lepiej – Buenos Aires.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe