Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Niebezpieczny powrót do łask

Piotr Gursztyn

Grzegorz Schetyna zadeklarował gotowość powrotu do rządu. Na razie jednak powinien uważać na to, co je

Rezerwa strategiczna PO vel wewnętrzna opozycja żyła sobie spokojnie w sejmowym budynku G. Przychodził tam w odwiedziny Miro i kilku starych wiernych druhów (choć jest ich coraz mniej). Gawędzili, wspominając dawne czasy i biadoląc nad kolejnymi straconymi spółkami Skarbu Państwa, które czyścił z herezji schetynizmu minister Budzanowski.

Mogło to trwać wiecznie. Ale premier nie zapomina. Najpierw rozegrał mecz razem z Grzegorzem. Media mogły pokazać zdjęcia obu panów z boiska i podpisać je: „Czy Tusk pojednał się ze Schetyną?". Zresztą i Grzegorz mógł powiedzieć, że „znów gramy w jednej drużynie". Nawet zadeklarować, że jest gotowy na powrót do rządu.

W czwartek 25 maja premier zaprosił Grzegorza na kolację. W cztery oczy. To ważny szczegół, bo następnego dnia Grzegorz nie mógł uczestniczyć w Radzie Krajowej PO. Gdyż się zatruł. Oczywiście łączenie tego faktu z kolacją z premierem jest głupie i nieuzasadnione. W tym miejscu „Sejmowe plotki" wyrażają swoje oburzenie na tych, którzy szerzą te absurdalne insynuacje.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez