Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Samsung Galaxy S3

Paweł Gadaczek

Niemal miesiąc po oficjalnej prezentacji Samsung Galaxy S3 trafił do sklepów. Smartfon wyposażono w 4,8-calowy ekran Super HD AMOLED o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli.

Ekran ma czas reakcji na poziomie 0,01 ms, co ma całkowicie wyeliminować wszelkie rozmycie obrazu. Smartfon wyposażono w dwie kamery.

Pierwsza o rozdzielczości 8 megapikseli pozwala nagrywać wideo 1080/30p, a druga, mimo że przeznaczona do wideokonferencji i o niewielkiej rozdzielczości 1,9 megapikseli – wideo 720/30p. Dostępne będą trzy warianty pamięciowe nowego Samsunga: 16, 32 i 64 GB. Samsung Galaxy S3 ma trafić docelowo do niemal 300 operatorów aż w 145 krajach, również w Polsce. Cena Galaxy S3 zależeć będzie od wybranego abonamentu.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Wojciech Romański

W smoczym kręgu

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość