Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Gadżety

Paweł Gadaczek

USB Prestigio Crystal Flash Drives – od 59 zł do 139 zł USB Prestigio Crystal Flash Drives to nowe modele klasycznych pamięci USB.

Do wyboru mamy cztery modele różniące się od siebie pojemnością: 4 GB, 8 GB, 16 GB lub 32 GB. Wysokiej jakości chipset urządzenia ma zapewnić bezawaryjną pracę i bezpieczeństwo przechowywanych danych. Pamięci Prestigio wyróżniają się srebrną, metaliczną powierzchnią, która została ozdobiona prawdziwym kryształkiem. Cena waha się w zależności od modelu: 8 GB kosztuje 59 zł, 16 GB – 79 zł, a 32 GB – 139 zł.

BT Drive Free 111 – 149 zł BT Drive Free 111 firmy Blaupunkt to zestaw głośnomówiący, który doskonale sprawdza się jako sprzęt samochodowy, można go także używać jako przenośne urządzenie konferencyjne lub biurowe. Wysokiej jakości mikrofon w parze z technologią DSP do zmniejszania echa i zakłóceń sprawiają, że w każdej sytuacji zapewnia wysoką jakość prowadzonych rozmów. Urządzenie posiada akumulator litowo-jonowy, który po trzygodzinnym ładowaniu pozwala na 10 godzin rozmowy lub 500 godzin czuwania. W zestawie znajduje się też dedykowany przewód USB oraz ładowarka samochodowa podłączana do gniazda zapalniczki (można ją wykorzystywać także do ładowania innych urządzeń). Clarion CZ302E – 699 zł Firma Clarion wprowadza na rynek kolejny model radioodtwarzacza CZ302E. Model posiada odtwarzacz CD (MP3/WMA), wejście USB (MP3/WMA) obsługujące odtwarzacze iPod/iPhone. Wbudowany moduł Parrot Bluetooth oferuje funkcję zestawu głośnomówiącego, współpracując z dużą liczbą modeli telefonów komórkowych. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i dostępowi do książki telefonicznej można jednocześnie rozmawiać przez telefon i prowadzić samochód.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy