Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Odcięci od zdrowego rozsądku

Dorota Gawryluk

Euro ujawniło nasze kompleksy. Zamartwiamy się, co napiszą zagraniczne media, co powie Putin

Grali tak, jakby ktoś w drugiej połowie odciął im zasilanie – lamentowano po meczu Polska – Grecja. Komentatorzy martwili się o ten prąd polskiej drużyny. W sumie niepotrzebnie, bo mecz Polska – Rosja pokazał, że z prądem naszej reprezentacji nie jest źle.

Zdaje się, że bardziej niż formą naszych powinniśmy się martwić tym, że w czasie Euro zachowujemy się tak, jakby ktoś odciął nas od zdrowego rozsądku. Całej reszcie przydałby się powrót do tego zasilania. Oto doszło do bijatyki między rosyjskimi i polskimi kibolami. W sumie incydent, wiadomo, że takie zdarzają się zawsze przy większych turniejach.

Do bójek, i to znacznie poważniejszych, dochodziło podczas Euro w Szwajcarii i Austrii. Ale to w Polsce rozległ się lament, jakby doszło do wojny. Minister Mucha płaczliwym głosem wołała, że nie pozwoli, by ktoś zepsuł nam tę wielką radość z Euro. Tak, jakby ktoś oprócz nas samych mógłby ją zepsuć. I tak, jakby kibiców, prawdziwych fanów futbolu, obchodziła garstka zadymiarzy. Tych należy po prostu wyłapać i ukarać, co zresztą sprawnie zrobiła policja. To jednak nie wszystkich uspokoiło.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy