Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

W obronie ultrasów słów kilka

Igor Zalewski

Kto mądrzył się w telewizyjnym studiu przy okazji meczu z Grecją? Oczywiście, mają państwo rację – Zbigniew Hołdys

Człowiek, który zna się na wszystkim, nie mógł nie uświetnić tak ważnego wydarzenia jak inauguracyjny mecz mistrzostw Europy.

Gorzej, że w ślad za niezmordowanym panem Zbyszkiem (zabawne, że wywiad z naszym ulubieńcem w miesięczniku „Press" nosił tytuł „Mam dość mediów") podążają inni tak zwani celebryci. Hołdysowi w studiu towarzyszyła jakaś nieznana, to jest – przepraszam – znana kobieta, która zaserwowała garść banałów i zaprezentowała makijaż w narodowych barwach.

Z kolei w TVN24 na temat mistrzostw wypowiadał się ksiądz Kazimierz Sowa, który zamiast Donalda Trumpa mógłby być bohaterem książki „Czy można przesadzić z autopromocją?". W każdym razie medialny kapłan zajmuje miejsce Józefa Oleksego w owej taksówce z dowcipu, w którym pytają byłego premiera, dokąd go zawieźć.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej