Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

W obronie ultrasów słów kilka

Igor Zalewski

Kto mądrzył się w telewizyjnym studiu przy okazji meczu z Grecją? Oczywiście, mają państwo rację – Zbigniew Hołdys

Człowiek, który zna się na wszystkim, nie mógł nie uświetnić tak ważnego wydarzenia jak inauguracyjny mecz mistrzostw Europy.

Gorzej, że w ślad za niezmordowanym panem Zbyszkiem (zabawne, że wywiad z naszym ulubieńcem w miesięczniku „Press" nosił tytuł „Mam dość mediów") podążają inni tak zwani celebryci. Hołdysowi w studiu towarzyszyła jakaś nieznana, to jest – przepraszam – znana kobieta, która zaserwowała garść banałów i zaprezentowała makijaż w narodowych barwach.

Z kolei w TVN24 na temat mistrzostw wypowiadał się ksiądz Kazimierz Sowa, który zamiast Donalda Trumpa mógłby być bohaterem książki „Czy można przesadzić z autopromocją?". W każdym razie medialny kapłan zajmuje miejsce Józefa Oleksego w owej taksówce z dowcipu, w którym pytają byłego premiera, dokąd go zawieźć.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?