Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

A jednak sukces!

Ryszard Makowski

Podsumowując Euro, można znaleźć wiele rzeczy pozytywnych, i to bez większego wysiłku

Największy sukces odniosła piękna modelka, która wiedziała, co wyeksponować, żeby zwabić samców fotoreporterów i kamerzystów. Dzięki tym samcom zostały zawiadomione następne. Uroda poleciała w świat. Trzeba przyznać – Adamiakowa wysiada.

W Portugalii zawrzało po wypowiedzi modelki, że byłaby w stanie uwieść Ronaldo. Oczywiście media, jak to media, zawsze coś przekłamią, piękna pani oświadczyła, że akurat zapytali ją o tego piłkarza, ale gdyby spytali o każdego innego faceta, jej odpowiedź byłaby również pozytywna. Wrze na całym świecie. Każdy ma szanse u ślicznej Polki. Pan prezes PZPN pewnie też. Tym bardziej że będzie atrakcyjną partią, bo ma ponoć otrzymać za zasługi przy organizacji Euro około 8 mln zł.

Przy okazji wiadomo, skąd się bierze średnia płaca w Polsce, 3,6 tys. na rękę. Kto ma tysiaka albo ze dwa, niech wie, że są szczęśliwie tacy, którzy tę średnią w jego imieniu wywindują, żeby panował dobrobyt.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość