Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Rodzice powtarzali, że to trudny rynek

Masz żal do losu, że twoja zawodowa gwiazda przybladła?

Nie. Już od dawna wiedziałam, że panta rhei – wszystko płynie, że jeżeli jest coś stabilnego, to chyba tylko wysoki kurs franka, i że w zawodzie, jaki uprawiam, nie należy się przywiązywać do niczego. Rodzice mi to zresztą powtarzali, że wszystko może być tylko na chwilę. Że aktorstwo to bardzo trudny rynek. Dlatego podjęłam studia na Wydziale Psychologii, ale jednak w „M jak miłość" gram już 12 lat. Więc może to nie jest aż tak chimeryczny zawód? Denerwowało mnie tylko, że kiedy napisałam pracę magisterską na temat „Jak umiejscowienie kontroli wpływa na światopogląd postmodernistyczny i newage'owy", media skwitowały: „Cieszmy się, że takie gwiazdki jak ona w ogóle się uczą".

Katarzyna Cichopek dla „Vivy!", 13/2012

—wyb. ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?