Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Gadżety

Paweł Gadaczek

Bamboo Splash – 80 dol.

Wacom Bamboo Splash to niedrogi tablet graficzny firmy Wacom, który został stworzony z myślą o początkujących użytkownikach. Jego wymiary to 5,8 x 3,6 cala. Urządzenie rozpoznaje 1000 poziomów nacisku. Wraz z tabletem kupujący dostaje programy: ArtRage do malowania i Sketchbook Express do szkicowania. Tablet współpracuje z systemami operacyjnymi Apple (OS) i Windows.

Drive Free BT211 – 199 zł

Nowy Blaupunkt Drive Free BT211 to kolejne po Drive Free BT111 przenośne urządzenie głośnomówiące w technologii Bluetooth, które znacznie ułatwia prowadzenie rozmów telefonicznych podczas kierowania autem. Tym, co wyróżnia zestaw Blaupunkt Drive Free BT211, jest możliwość korzystania z dwóch numerów czy telefonów, które mogą się jednocześnie połączyć z urządzeniem. Akumulator litowo-jonowy po trzygodzinnym ładowaniu pozwala na aż 15 godzin rozmowy z zestawu podstawowego lub 400 godzin czuwania. Oprócz tego producent daje jeszcze inną możliwość – z ładowanej przez godzinę słuchawki można korzystać przez dwie godziny.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy