Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Gadżety

Paweł Gadaczek

Bamboo Splash – 80 dol.

Wacom Bamboo Splash to niedrogi tablet graficzny firmy Wacom, który został stworzony z myślą o początkujących użytkownikach. Jego wymiary to 5,8 x 3,6 cala. Urządzenie rozpoznaje 1000 poziomów nacisku. Wraz z tabletem kupujący dostaje programy: ArtRage do malowania i Sketchbook Express do szkicowania. Tablet współpracuje z systemami operacyjnymi Apple (OS) i Windows.

Drive Free BT211 – 199 zł

Nowy Blaupunkt Drive Free BT211 to kolejne po Drive Free BT111 przenośne urządzenie głośnomówiące w technologii Bluetooth, które znacznie ułatwia prowadzenie rozmów telefonicznych podczas kierowania autem. Tym, co wyróżnia zestaw Blaupunkt Drive Free BT211, jest możliwość korzystania z dwóch numerów czy telefonów, które mogą się jednocześnie połączyć z urządzeniem. Akumulator litowo-jonowy po trzygodzinnym ładowaniu pozwala na aż 15 godzin rozmowy z zestawu podstawowego lub 400 godzin czuwania. Oprócz tego producent daje jeszcze inną możliwość – z ładowanej przez godzinę słuchawki można korzystać przez dwie godziny.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?