Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Paparazzi skakali po grobach

Co innego, kiedy ludzi się do siebie zaprasza, a co innego, kiedy włażą ci do salonu nieproszeni, forsując po drodze płot, tak jak to robią niektórzy paparazzi. (...) O tym, że w świecie brukowców nie ma świętości, przekonałam się na pogrzebie mojego ojca.

Kilkunastu fotografów biegało wokół konduktu pogrzebowego, wciskając mnie i mamie obiektywy w twarze. Skakali po okolicznych grobach, żeby mieć bardziej soczyste zdjęcia. To było koszmarne. Jednak na publikację zdjęć zdecydował się tylko „Super Express", wyznaczający tym samym nowe standardy w dziedzinie zbydlęcenia. Myślę, że w ten sposób całe środowisko prasy kolorowej, oprócz wspomnianego „Superaka", dało środowisku paparazzich sygnał: nie tędy droga, to się nie sprzeda. Oby jak najwięcej takich sygnałów.

Hanna Lis dla „Gali" 13/2012

—wyb. ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?