Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Wierzę w Nowe Media

Eryk Mistewicz

Niedawny strajk mediów w Grecji uświadomił, że być może nie są już one nikomu potrzebne. Ja jednak wierzę w media. Ale w inne. Nowe

Fakt bezsporny pierwszy: nie potrzebujemy już gazet. Nie potrzebujemy zbioru wiadomości z całego poprzedniego dnia. Ani zapowiedzi dnia dzisiejszego pisanych wczoraj.

Fakt bezsporny drugi: siłą napędową Zmiany nie są już ani telewizja, ani radio, ani druk. To nie te czasy, gdy Adam Michnik wzywał: „Wasz prezydent, nasz premier", a słowo stawało się ciałem. Dziś taki jak wówczas tekst gazety wywołałby co najwyżej machnięcie ręką.

Fakt bezsporny trzeci: nie potrzebujemy już portali informacyjnych, mydła i powidła na jednym ekranie: Kazimierz Marcinkiewicz i nowy jaguar, przepis na dobrą randkę i notowania giełdowe. Śmietnika oszustów ekwilibrystów wyszukujących coraz to wymyślniejsze tytuły, abyśmy na pewno kliknęli. Jeszcze choć ten jeden raz.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy