Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Choć rękami i nogami staramy się już nie pisać o naszej ulubienicy, nazwisko na literę G wciąż do nas wraca. Bo znów źle się dzieje w rodzinie Gesslerów. „Życie na Gorąco" huczy o niewypłacalności Adama Gesslera.

Choć od wielu lat restaurator hoduje sobie dług o niebotycznej liczbie zer i wciąż żyje wygodnie, twierdzi, że jest goły jak kaczka z pomarańczami. A jeszcze niedawno promował swoją książkę „Smaki na 52 tygodnie". Panie Adamie, więzienia?

Delikatny kwiat naszej estrady, czyli Edyta Górniak, w wywiadzie dla „Twojego Stylu" wyznała, że nie zrobiła kariery za granicą tylko z jednego powodu: nie chciała się rozebrać! Nareszcie wiemy, czemu te sukcesy polskich gwiazd na Zachodzie jakieś takie niespektakularne – one są wszystkie po prostu zbyt skromne. I zgniliźnie się nie dają, o!

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe