Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Co dalej z Johnem Godsonem?

Piotr Semka

Jeżeli dojdzie do tego, że w sprawach światopoglądo-wych będzie dyscyplina, to opuszczę klub – ostrzega poseł PO John Godson.

Jeśli ciemnoskóry parlamentarzysta sięgnął po tak drastyczną groźbę, to może to znaczyć, że w „partii obywatelskiej" ktoś ma ochotę przeforsować obowiązkowe poparcie dla liberalnego projektu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Trend upokarzania konserwatystów w łonie PO widoczny był w ostatnich wypowiedziach Grzegorza Schetyny, który wyraził opinię, że zwolennicy projektu Gowina nie powinni komplikować sytuacji jego zgłaszaniem. Schetyna „zdradził", że zwolenników ministra sprawiedliwości prosił o to osobiście sam wielki Donald Tusk.

Czy dojdzie do paradoksu i okaże się, że wśród wielu katolików w klubie PO jedynym człowiekiem chrześcijańskiego sumienia okaże się pastor Kościoła Bożego w Chrystusie z Łodzi?

Ciekawe, czy posypią się na niego gromy ze strony obozu postępu? Owszem – multikulturowość jest akceptowana w przypadku Krystiana Legierskiego, gdy łączy się z walką o prawa gejowskie.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej