Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Co dalej z Johnem Godsonem?

Piotr Semka

Jeżeli dojdzie do tego, że w sprawach światopoglądo-wych będzie dyscyplina, to opuszczę klub – ostrzega poseł PO John Godson.

Jeśli ciemnoskóry parlamentarzysta sięgnął po tak drastyczną groźbę, to może to znaczyć, że w „partii obywatelskiej" ktoś ma ochotę przeforsować obowiązkowe poparcie dla liberalnego projektu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Trend upokarzania konserwatystów w łonie PO widoczny był w ostatnich wypowiedziach Grzegorza Schetyny, który wyraził opinię, że zwolennicy projektu Gowina nie powinni komplikować sytuacji jego zgłaszaniem. Schetyna „zdradził", że zwolenników ministra sprawiedliwości prosił o to osobiście sam wielki Donald Tusk.

Czy dojdzie do paradoksu i okaże się, że wśród wielu katolików w klubie PO jedynym człowiekiem chrześcijańskiego sumienia okaże się pastor Kościoła Bożego w Chrystusie z Łodzi?

Ciekawe, czy posypią się na niego gromy ze strony obozu postępu? Owszem – multikulturowość jest akceptowana w przypadku Krystiana Legierskiego, gdy łączy się z walką o prawa gejowskie.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez