Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Na plaży z Normą Jean

Natalia Schiller

Jak zakryć trochę ciała, a przy tym wyglądać kobieco i niebanalnie? Odpowiedź na to pytanie nareszcie znaleźli projektanci mody plażowej. Sezon wiosna/lato 2012 będzie strojny, fantazyjny, dziewczęcy, a przede wszystkim – retro!

Lipiec już się rozpoczął, a to oznacza, że zbliża się sezon bikini. Komu to wyrażenie kojarzy się z tandetnymi drinkami, czekoladową opalenizną i relaksem na żaglówkach, ten jest szczęśliwym człowiekiem. I zapewne nie kobietą, bo dla pań oznacza ono jedno – wielomiesięczny reżim przygotowań z ekstensywną depilacją i intensywnym odchudzaniem, brutalnym peelingowaniem, a nawet aplikowaniem sobie wstrząsów elektrycznych mających zwalczyć cellulit.

Era nitki dentystycznej

Wszystkie te katusze po to, by przygotować się do mającej nieuchronnie nadejść ekspozycji wszystkiego, co każda kobieta pragnie jak najskuteczniej ukryć – nadmiaru fałdek, rozstępów, zbyt małego lub zbyt dużego biustu i innych mrocznych tajemnic, którymi na co dzień dzielimy się jedynie z najbliższymi.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?