Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Gadżety

Paweł Gadaczek

Samsung WB100 – 829 zł

Firma Samsung wprowadziła na polski rynek nowy model aparatu kompaktowego. Samsung WB100 to aparat z 26-krotnym zoomem i szerokokątnym obiektywem o świetle f/3.1 – 5.9 i zakresie ogniskowych 22.3 – 580 mm. Aparat ma 16-megapikselową matrycę CCD o wielkości 1/2.3 cala. Samsung WB100 posiada funkcję podwójnej stabilizacji obrazu korygującą poruszone ujęcia, możliwość nagrywania wideo w rozdzielczości HD 720p/30 fps, funkcję zdjęć 3D i tryb panoramiczny. Aparat wyposażony został w szereg kreatywnych funkcji, m.in. Smart Filter i Magic Frame. Samsung WB100 będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i czerwonej.

Stacja dokująca Dension do iPhone'a – około 350 zł

Węgierska firma Dension wprowadza na polski rynek dwie stacje dokujące do iPhone'a przeznaczone do montażu w samochodach. Obie stacje podłączone do systemu audio w samochodzie odtwarzają muzykę, umożliwiają rozmowy telefoniczne oraz odsłuchiwanie wskazówek nawigacyjnych przez głośniki samochodowe. Zasilanie do stacji dokujących Dension pobierane jest z gniazda zapalniczki 12 V. Urządzenia podłączane są do systemu audio samochodu za pośrednictwem 3,5 mm kabla aux (mały jack) lub wbudowanego nadajnika FM.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy