Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Domniemanie nieszczerości

Nie mam potrzeby wiwisekcji, ale powiem ci jedno – bywam wybuchowy.

Nasz kryzys więc był bardzo krótki i dynamiczny. Myślę jednak, że dostaliśmy od losu też dużo dobrego i to chciałbym pamiętać. Natomiast najgorsze w takich sytuacjach są domniemania, podejrzenia. A mnie wtłoczono w jakiś wizerunek, bo jestem aktorem. Tylko że ja jestem aktorem poważnym, nie bohaterem tabloidowych rewelacji. Kiedy jednak jest się kimś znanym, można powiedzieć i napisać o tej osobie wszystko. Bo aktor to komediant, człowiek niepoważny. Ktoś, kto za nic ma zasady moralne, zmienia dziewczyny jak rękawiczki. Nawet podczas werdyktu sędziowskiego padło, że nikt nie wyobraża sobie szczęśliwej pary aktorskiej. Ten zawód rzutuje na życie prywatne, bo istnieje domniemanie nieszczerości.

Robert Gonera dla „Vivy!", nr 15(403)    —wyb. ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?