Najnowsza interwencja Uważam Rze

Jeszcze o lemingach

Zmartwił nas poziom artykułu i okładka pisma pt. „Alfabet leminga".

Po pierwsze, wybór tematu i poziom artykułu jest niepoważnym traktowaniem czytelnika. Dotychczas „URz" wyróżniał się na rynku nie tylko świetnym doborem treści, ale także dobrym poziomem dziennikarstwa. „Alfabet leminga" jakością słowa przebija „Gazetę Wyborczą".

Po drugie, sama treść mówi o bardzo wąskiej grupie społecznej (głównie z Warszawy) i dla wielu ludzi w Polsce to temat zupełnie obcy. Na końcu chciałabym też wspomnieć, że nie każdy „młody, wykształcony i zamieszkujący większy ośrodek", korzystający ze smartfona, lubiący sushi i popijający wieczorami Chianti jest „lemingiem". Wielu usiłuje myśleć samodzielnie, interesuje się polityką, rodzina jest dla nich najwyższą wartością i nie ma najmniejszego znaczenia to, czy od czasu do czasu pija kawę z papierowego kubka i korzysta z długich weekendów.

Pozdrawiamy serdecznie, Małgorzata i Marcin Śliwińscy

Cóż, zapewne już zawsze opinie na temat „Alfabetu leminga" będą wśród naszych czytelników podzielone. Jeszcze tylko raz pozwolimy sobie podkreślić, że leming to nie ten, kto posiada wymienione cechy czy atrybuty, ale kto nie ma nic oprócz tego. A co do głębszej jeszcze analizy zjawiska – polecamy tekst Łukasza Warzechy na stronie 54.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy