Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Dzieje się w show-biznesie, oj dzieje. W niespodziewany sposób przypomniał nam o sobie Piotr Kupicha. Jak donosi „Fakt", lider zespołu Feel już niedługo będzie zachęcał Arabów do zakupu środka na powiększenie penisa. Czemu to on dostąpił tego zaszczytu?

Czy ma to związek z nazwą jego zespołu? A jeśli tak, to czy Sztywny Pal Azji i Atrakcyjny Kazimierz odrzucili ofertę? Wiemy jedno: kontrakt był intratny i jeśli jako taki powstrzyma pana Piotra przed wypuszczeniem na rynek muzyczny kolejnego szlagiera, to jesteśmy za.

Od tego zamieszania z powiększaniem ciśnienie najprawdopodobniej skoczyło Marii Czubaszek, która na łamach „Super Expressu" wyznała, że kiedy przed snem napycha się parówkami, w nocy ukazuje jej się Mariusz Pudzianowski w stringach. Nie za bardzo wiemy, czy miała to być zachęta do konsumowania parówek, czy ostrzeżenie, skojarzenie było w każdym razie iście freudowskie.

Z pewnością nie dostanie jej Adam Darski, który właśnie zrujnował promocję nowego, firmowanego przez siebie napoju energetycznego – Demon. Wszystko szło jak po maśle – marketing rozkręcił się na dobre, kiedy środowiska katolickie wezwały do bojkotu producenta. Reputację Nergala zrujnowała niestety jego koleżanka, która w rozmowie z „Na Żywo" powiedziała, że w rzeczywistości mroczny lider Behemotha to istne „ciepłe kluchy".

Parówki, kluski, ketchupy? Mówię: jedzenie, myślę Grycanki, dlatego ich także nie może zabraknąć w dzisiejszym odcinku „Wyssanych z prasy". Starościna rodu – najstarsza, choć nie największa – wraz ze swoją dorodną dziatwą znów zagościła na łamach kolorowej prasy. W „Życiu na Gorąco" oświadcza: „Tworzymy włoską rodzinę". Przez chwilę myśleliśmy, że chodzi o podejście do biznesu, ale po zastanowieniu nie mamy wątpliwości, że chodzi jednak o makaron.

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej