Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Kto kwitem wojuje, ten...

Piotr Gursztyn

Rozszumiały się kserokopiarki w Warszawie. Dawno nie wypluwały z siebie tylu kwitów

Kwity są monotematyczne – dotyczą podłości i zbrodni popełnianych na masową skalę przez PSL-owców. Przynajmniej tak to wygląda teraz. Udało się zlokalizować zło – ma ono znak zielonej koniczynki. To dobrze, że wszystkie inne partie, z Platformą na czele, wolne są od nepotyzmu, kolesiostwa i innych niskich standardów.

Kserokopiarki obsługują panowie, którzy zapewniają, że nie należy ich łączyć z instytucjami takimi jak ABW i CBA. Bo to haniebne insynuacje. Trudno nadążyć za konkretnymi nazwiskami, na które są owe kwity, ale jedna rzecz zaskakuje. Nie dotyczą one chłopskich warchołów, tych wszystkich Kłopotków i Piechocińskich, którzy od zawsze ryli pod koalicją i zachowywali się, jakby byli kryptopisowcami. Kwity dotyczą ludzi, którzy koalicji bronili bardziej niż KRUS.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Wojciech Romański

W smoczym kręgu