Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Biblioteka w kieszeni

Paweł Gadaczek

Zmieszczenie całej kolekcji książek w elektronicznym urządzeniu to spełnione marzenie każdego czytelnika

W świecie coraz bardziej kolorowych gadżetów czytniki książek elektronicznych, czyli tzw. e-booków, wyglądają nieciekawie, zwłaszcza gdy porówna się je z coraz popularniejszymi w Polsce tabletami czy smartfonami, które z racji sporych ekranów (zwłaszcza w przypadku tabletów) również mogą służyć jako urządzenia do czytania e-booków. Jednakże czy to powinno sprawić, byśmy w ogóle nie myśleli o tych urządzeniach?

Stworzone do jednego celu – czytania – realizują go znakomicie. Poza tym zmieszczenie całej biblioteki w elektronicznym urządzeniu wielkości niewielkiej książki to przecież spełnione marzenie każdego czytelnika.

– Czytam nałogowo, w tramwaju, metrze, autobusie, gdy jadę do pracy, z pracy itd. – śmieje się Katarzyna, absolwentka filologii angielskiej. – Nie wyobrażam sobie, choć to może za dużo powiedziane, życia bez czytnika. W małym urządzeniu mogę zmieścić więcej książek niż w całym moim mieszkaniu!

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?