Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Notatki znalezione w newsroomie

Ryszard Makowski

Pichcenie serwisów informacyjnych w wiodących mediach jest zajęciem wymagającym kunsztu

Poniedziałek. „Taśmy PSL". Odpalili je w „Pulsie Biznesu" bez komentarza. My też nie za dużo komentujemy. Od jakiegoś czasu już chodziły o nich słuchy. Młócka jakowaś idzie. Pokazać to musimy, żeby nie wyszło, że zamiatamy pod dywan. Lansujemy jako naparzankę wewnątrz PSL. PO czysta. Oczywiście czołówka.

Wtorek. PiS zrobił konferencję. Upchniemy ją w tłoku. Szumią standardowo: afera Rywina, premier wiedział, nie powiedział, był raport NIK, komisja śledcza. Mina lekko ironiczna, czytam niby-poważnie, ale tak, jakbym miał wybuchnąć śmiechem. Nie zaszkodzi trochę politowania w spojrzeniu.

Środa. Minister rolnictwa odwołany. Zaznaczamy, za dużo się nie rozwodzimy. Nepotyzm w PSL. Trochę powiązań ujawniamy, ale bez ekstazy. Czytać obojętnie i następny news. Konferencja premiera. Sprawa będzie precyzyjnie prześwietlona. To uwypuklimy. Przydałoby się już coś na rozmydlenie. I jest. Zamach w Burgas. Wysadzili autobus na lotnisku. Rewelka, jest czym zająć pasek.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe