Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Podsłuchane pod drzwiami

Łukasz Warzecha

Donek, zdecydowanie powinieneś rozpocząć kampanię medialną.

Teraz? W środku wakacji?

Żadnych wakacji nie ma. Widzisz, co się dzieje. Za chwilę nawet najgorsze lemingi zaczną podejrzewać, że mamy u siebie stu takich Śmietanków.

Ale co niby miałbym robić?

Powinieneś udzielić kilku wywiadów i opowiedzieć...

Wywiadów?! Ocipiałeś?! Widziałeś, jak oni na mnie polują?! „Wyborcza" nawet szczuje, o tych PiS-owskich pismakach nie wspominając.

Trudno, musisz to przełknąć. Tu ci przygotowałem rozpiskę. Narrację mamy taką: nad sprawą Elewarru osobiście czuwałeś już od trzech lat, ale operacja była tajna. Nagranie Serafina niestety nie pozwoliło jej doprowadzić do końca. W Platformie natomiast nic takiego nie może mieć miejsca, bo od dawna działa tarcza antynepoty... antynepotyzmo... No, przeciwko temu, no, nepotyzmowi, uchwalona na tajnym spotkaniu cztery lata temu. Aż do dziś działała w bardzo głębokiej konspiracji, ale teraz, w obliczu jakże niesprawiedliwych oskarżeń, musisz o niej powiedzieć. Naucz się tego.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?