Najnowsza interwencja Uważam Rze

Mądrych wycięto

Zachwycił mnie wywiad pt. „Wszystkich, którzy inaczej gęgali, wycięli", jaki przeprowadzili panowie Karnowscy z panem Januszem Rewińskim.

Nie zdawałem sobie sprawy, że aż w takim stopniu dokonuje się manipulacji w mediach publicznych. A potem ktoś się dziwi, że „produkty show-biznesu" stają się autorytetami w różnych kwestiach. Bo z kim tu rozmawiać, jeśli ludzi mądrych nie dopuszcza się do głosu? W tabloidach można sprzedawać swoją niewiedzę, mówić dużo, ale o niczym. Dobrze, że powstał taki tygodnik jak „Uważam Rze". Dzięki niemu ludzi mądrych dopuszczono do głosu. Gratuluję!

Z wyrazami szacunku, Michał Świder, 23 lata

Ma pan rację, że wielu ludzi bierze to, co jest w mediach elektronicznych, a niemal wszystkie są dziś pod względem ideowym takie same, za jedyną rzeczywistość. Ale to nieprawda. Dziś znowu, jak w PRL, dużo ciekawsze jest to, czego nie ma w tych – jak to mawia Jan Pietrzak – telewizorniach. Cieszymy się, że możemy mądrych ludzi pokazywać, spokojnie, bez tej nieznośnej maniery celebryckiej rozmawiać o ważnych sprawach. Ale to dzięki Państwu – naszym Czytelnikom! Bądźcie więc z nami, bo tylko od Was zależy trwanie tej wyspy wolności i dziennikarstwa niepokornego.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Wojciech Romański

W smoczym kręgu

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?