Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Dookoła kierownicy

Robert Przybylski

Ambasadorem marki Fisker i zarazem udziałowcem w spółce Fisker Automotive, która produkuje luksusowe hybrydowe samochody, został Leonardo DiCaprio.

Auta tej marki sprzedawane są w niewielkiej liczbie w Ameryce Północnej, Europie i Azji. Akumulatory ładowane są podczas jazdy oraz po podłączeniu do sieci. W niewyjaśnionych okolicznościach spłonęły dwa fiskery podczas ładowania w garażach właścicieli.

W czerwcu Toyota wyprodukowała dwustumilionowy samochód. W sierpniu 1935 r. z fabryki krosien automatycznych Toyoty wyjechała ciężarówka G1. Japońskie fabryki koncernu wyprodukowały 145,21 mln samochodów. W Europie od 1992 do końca 2011 r. Toyota wypuściła 7,44 mln aut. Najpopularniejszym modelem pozostaje Corolla, której łącznie na koniec czerwca wyprodukowano 39,08 mln.

Brabus tuninguje smarty już od 10 lat i sprzedał ponad 50 tys. takich samochodów. Z tej okazji w ofercie pojawiło się sto smartów w wersji Brabus z silnikami o mocy 102 KM, które rozpędzają się od 0 do 100 km/godz. w 8,9 s. Autka dostępne są z nadwoziem coupe i kabrio.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Wojciech Romański

W smoczym kręgu

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?