Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Trzeźwiutki Korwin

Wiktor Świetlik

Amerykańscy prezydenci i kandydaci na prezydentów geniusz mają w oczach. Mitt Romney przyjechał do Polski i obfotografował się z Lechem Wałęsą, zapewniając w ten sposób kilkaset tysięcy polskich głosów Barackowi Obamie.

 

Procesy decyzyjne, komunikacja społeczna, zarządzanie krajem, wszystko obraca się w gruzowisko. Mamy przyczynę! Posłowie zwrócili uwagę na fakt, że jest za mało samochodów sejmowych. Jak się okazuje, niektórzy z wybrańców narodu na podwózkę muszą czekać nawet do kilkunastu minut! Wystarczy dokupić przedstawicielom narodu limuzyn i będziemy uratowani.

Szokująca informacja dnia z zeszłej środy. Podczas obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego kilkadziesiąt osób z wielotysięcznych tłumów gwizdało na władze. W związku z tym pora, by prezydent zaczął pracować nad nową ustawą, która zabroni chodzić na Powązki w dniu 1 sierpnia, a palikociarnia zażąda delegalizacji Powstania Warszawskiego.

Rozmowa dziennikarzy Superstacji na papierosie:

– Dwa razy się wywrócił w studiu przed nagraniem i po nim. Za pierwszym razem złapała go prezenterka, za drugim zleciał.

– Pijany był?

– Nie, gdzie tam, trzeźwiutki, to po prostu Korwin.

Tomasz Lis skutecznie wyjaśnił Szymonowi Hołowni, że w Polsce można być tylko po stronie walczącej z Kościołem albo kościelnej.

Teraz należy oczekiwać, aż nasz nadcelebryta na dowód swojej konsekwencji dokona aktu apostazji, zadeklaruje, że po śmierci nie chce żadnych namaszczeń, a także publicznie przeprosi za łzy lane pod publiczkę po śmierci Jana Pawła II.

PSL wraca do PJN-owskiego pomysłu zakazania publikacji sondaży tuż przed wyborami. Uwzględniając, jak ludowcy są ostatnio masakrowani przez swojego koalicjanta, to by zostali w Sejmie, konieczny byłby chyba także całkowity zakaz publikowania wyników wyborów.

Po tym, jak poseł Łukasz Abgarowicz z PO wyjaśnił, że nie godzi się, by dzieci polityków wyjeżdżały na saksy za chlebem, wydawało się, że nic go już nie może przebić.

Jednak każdy rekord można pobić i ustalił go wyrastający na największego lizusa tej kadencji senator Jan Filip Libicki, który ni mniej, ni więcej pochwalił Michała Tuska i Daniela Kalembę za dzielne trzymanie się posad. Swoją drogą to ciekawe, że  lizusy orbitujące wokoło Tuska to byli działacze PiS.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy