Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Nauka działania razem

Jolanta Gajda-Zadworna

Pogawędka z Ewą Farną, piosenkarką

Jesteś bojowo nastawioną osobą?

Nie. Tylko mój wizerunek jest drapieżny. Kiedy jeździłam na nartach, była konkurencja, ostre dążenie do celu, bez żadnej dyskusji, ale w „Bitwie na głosy" i na scenie chodzi o zabawę, więc termin „konkurencja" jest tak naprawdę nie na miejscu.

Czego tak młoda osoba może nauczyć swoich podopiecznych?

Opowiem im o rzeczach, które mi się podobają. Na rynku jestem już siedem lat, brałam udział w 600 koncertach. Nie jest to może tak wielkie doświadczenie jak Beaty Kozidrak czy Piasecznego, ale mnie będzie łatwiej, bo jestem w wieku mojej szesnastki. Chcę, żeby ludzie z mojej grupy przeżyli coś fajnego, byli zgraną paczką i działali kompromisowo. To właśnie najbardziej podoba mi się w programie, że nie jest bitwą indywidualistów, ale nauką działania razem.

Którego z rywali się obawiasz, a kogo cenisz?

Cieszę się z obecności Beaty Kozidrak, bo słuchałam jej od małego. Fajnie, że będzie też Andrzej Piaseczny, bo spotykam się z nim na koncertach i mityngach. Ale osobiście uwielbiam Afromental.  Dla mnie Tomson i Łozo to wielkie „łołołoł". Chłopcy to supermuzycy i świetne osobowości. Być z nimi wszystkimi w programie to nie jest rywalizacja.

Jak chcesz przekonać do siebie widzów? To przecież ich sympatia i głosy decydują o losach uczestników.

Wszystko kręcić się będzie wokół mojej szesnastki, nie mnie. Wykonamy utwory tak, jak według nas brzmią najlepiej. Jeśli to przyniesie sukces, to oczywiście będziemy się cieszyć, ale tak naprawdę każda z drużyn ma takie same szanse. A wszystko i tak idzie na cel charytatywny.

Zostałaś studentką prawa na UW, jak zamierzasz pogodzić naukę i udział w „Bitwie..."?

Szczerze powiedziawszy, trochę się boję, ale podejmuję ryzyko. Będę normalnie chodzić na dzienne studia – „Bitwa..." jest w soboty. Ale oprócz programów na żywo czekają mnie nagrywanie, konferencje. Łatwo więc nie będzie, ale lubię wyzwania.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej