Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Jeśli brukowce stworzono po to, żeby ściągnąć gwiazdy z czerwonych dywanów, to w tym tygodniu nasze spełniły swoje zadanie.

Za chmury zaszedł nieco wizerunek Doroty Gardias, która – jak wypomina jej „Twoje Imperium" – jakiś czas temu zastraszyła, zwymyślała i pozbawiła aparatu niewinnego paparazzo.

Co gorsza, poza aktem wandalizmu, jakiego się dopuściła na jego nikonie, teraz kontynuuje kryminalny proceder, nie odbierając awizowanych listów z sądu. Ze starym, mdłym wizerunkiem pożegnał się też Kamil Durczok, którego „Na Żywo" widziało niedawno jadącego na harleyu w buntowniczym T-shircie i z bandaną na szyi. Cóż, albo gangi podniosły limit wiekowy, albo to zwyczajna druga młodość. W jego stacji to akurat duży atut. „Życie na Gorąco" niepokoi się z kolei wagą Oli Kwaśniewskiej, która przed ślubem najwyraźniej postanowiła przetestować popularną niegdyś dietę prezydencką, bo zostały z niej skóra i kości. Gazeta twierdzi, że przyszła panna młoda już dobiła do 47 kg i nie może się zatrzymać. Anoreksja, ślub z muzykiem i ojciec, który popularyzuje palenie trawki – jak na prezydencką córkę niezły rock and roll! Tymczasem Doda łagodnieje.

W rozmowie z „Newsweekiem" wychlapała, że chciałaby mieć „maluszka" i niestety nie chodzi o samochód. Na razie zarzeka się, że rabczątko raczej nie powstanie szybko, ale nie mamy wątpliwości, że ziarno zakiełkowało i za 15–17 lat na naszej scenie muzycznej wzejdzie nowa gwiazdka. Zakładamy oczywiście, że to będzie dziewczynka. Wśród tego całego różu, oczywiście.

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej