Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Ten teflon też pęknie

Michał Karnowski, Jacek Karnowski

Wywiad z Leszkiem Millerem, liderem SLD

Patrzy pan na Tuska i myśli: on jest niezniszczalny, teflonowy?

Każdy metal ma ograniczoną wytrzymałość, teflon też.

A co dopiero polityk. Na pewno Donald Tusk nie jest dziś w najlepszej sytuacji i formie. Chociaż nadal wielu ludzi jako największą jego zaletę widzi to, że chroni przed rządami innej partii. To go trzyma.

I jak długo będzie trzymało?

Zmiana nastąpi, gdy ludzie stwierdzą pustki w kieszeniach. Wyborcy odrzucą Tuska nie pod wpływem skrzydlatych słów, ale kiedy zauważą pogorszenie własnej sytuacji. Wtedy słowa premiera przestaną mieć czarodziejską moc.

Zgoda, ale jednak, panie premierze, każda z tych afer, przez które suchą stopą przechodził Tusk, pana jako premiera wywróciłaby trzy razy, tak samo jak Kaczyńskiego czy Buzka.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez