Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Łapanki wśród polityków

Piotr Gursztyn

Dobra wiadomość dla sprzedawców kalkulatorów: cały naród podlicza propozycje Kaczyńskiego

Zajmują się tym najwięksi naszej polityki. Nawet minister finansów oderwał się od żmudnego bilansowania budżetu i poświęcił swój cenny czas na udowodnienie, że słupki Kaczyńskiego nigdy się nie zsumują.

Cicha, ale gorączkowa praca wre też w samym PiS. Gdy w poprzednią niedzielę Jarosław Kaczyński wystąpił z plikiem propozycji, prawie cała partia była przekonana, że eksperci podliczyli wszystko, co dali prezesowi do zaprezentowania. On też był przekonany, że tak jest, bo zlecił, aby wszystko podliczono.

Kaczor jednak nie może liczyć na swoich pretorianów. Oni, jak ci w starożytnym Rzymie, też są pierwsi do zaszczytów, a ostatni do ciężkiej roboty. Zapomnieli mu powiedzieć, że nie wszystko podliczyli. W kwaterze prezesa zawrzało. I zaczęły się poszukiwania – już po prezentacji programu – ludzi zdolnych do podliczenia tego, czy propozycje się bilansują.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość