Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Nie każdy musi być intelektualistą

Villas była niepowtarzalną artystką. Pracując przy spektaklu „Kallas", myślałam o tym, jak wiele okazji Violetta zmarnowała [...]

To jest niesamowite, że człowiek dostaje od Boga wielki talent, ale aby go wykorzystać, musi być niesamowicie mądry. Villas nie do końca skorzystała ze swojego daru. Oczywiście miała momenty szczęścia, ale nastał taki dzień, kiedy jej rozwój się skończył i przyszła depresja. Dużo osób uważa, że to przez jej głupotę.

A pani zdaniem Villas była mądra?

Taka sama opinia, „nieszczęśliwej i głupiutkiej blondynki", towarzyszy Marilyn Monroe. Jednak osoby pokroju Villas czy Monroe, nawet jeżeli są głupie, mają też ogromną wrażliwość.

A musimy zdać sobie sprawę z jednego: że bycie wrażliwym i dostarczanie ludziom emocji jest czymś niesamowicie wielkim. Nie każdy z nas przecież musi być intelektualistą.

Ewa Kasprzyk dla „Party" nr 18

—wyb. ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?