Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Ja cię kocham i to wystarczy

– Andrzej ujął mnie optymizmem i dobrą energią – twierdzi piosenkarka, a jej mąż dodaje: – Gdy ją poznałem, w domu miała zaciągnięte zasłony i prawie żadnego świata. Wszystko poprzestawiałem i pozmieniałem. Nie od razu jednak udało im się dojść do porozumienia. – Tłumaczyłam mu: ja cię nie kocham, czemu ty mi się tu pałętasz? – wyznaje pani Magda. – A ja jej odpowiadałem: ale ja cię kocham i to wystarczy.

Nie zrezygnował. Wprowadził się do niej i zajął się tym wszystkim, czym ona nie była w stanie się zająć. Dzięki niemu nabrała sił. Znów zaczęła występować.

W 1985 roku urodził im się syn, Franek. – Mężczyzna, którego tak nie kochałam, dawał mi ogromną siłę. Aż pewnego dnia uzmysłowiłam sobie, że łączy nas bardzo silne uczucie.

Magda Umer i Andrzej Przeradzki dla „Rewii" nr 37

—wyb. ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE