Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

„Krytyka Polityczna” naucza o narkotykach

Skrajnie lewicowa „Krytyka Polityczna" otwiera Instytut Studiów Zawodowych. A tam między innymi „refleksja" nad pismami Marksa i wykład Kamila Sipowicza, życiowego partnera piosenkarki Kory, oskarżonej o posiadanie narkotyków.

Sipowicz poprowadzi zajęcia pod tytułem: „Psychodeliki w antropologii, kulturze, medycynie i filozofii". Będzie mówił także o „wynalazku" Alberta Hofmanna (LSD-25) oraz opisze doświadczenia związane z jego odkryciami: LSD, psylocybiną, LSA, „szałwią proroków". Przedmiotem wykładów będą również psychodeliki (rośliny i grzyby) występujące na terenach Polski. Krótko mówiąc, Krytyka Polityczna za dotacje od państwa, liczone na przestrzeni lat w milionach, będzie promowała narkotyki, bo tak to chyba należy nazwać. Absurd! Szkodliwy, ale na nasz koszt.

—lw

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej