Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Norbert Suchorzewski

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz nie przyjmują do wiadomości, że złote lata Hollywood już dawno za nami i szerokość geograficzna też jakby nie ta.

„Na Żywo" skarży, że za pojawienie się na fecie motoryzacyjnej VIP Cross zażyczyli sobie na pół roku mercedesa klasy G. Organizatorzy pozostali jednak nieprzejednani. Cóż, kryzys, kochani, kryzys.

Podczas gdy niektóre gwiazdy kręcą nosem, inne wykonują swoje obowiązki z narażeniem życia! Krzysztof Ibisz mógł się ostatnio nabawić zespołu stresu pourazowego po tym, jak na planie jego nowego programu „Polska o poranku"... wybuchł piekarnik. Fanom śpieszymy donieść, że Krzysztofowi nic się nie stało. Przy okazji ostrzeżenie dla Grycanek – ciasta mogą być jednak zabójcze!

Niebezpieczeństw ma za to dość Daniel Olbrychski, który, jak donosi „Fakt", zakłada aktorskie ciepłe kapcie. Dawny Kmicic ma zastąpić tragicznie zmarłego... Ryśka z „Klanu" i zająć jego miejsce w serialu u boku Grażynki.

Aktor twierdzi, że każdą wolną chwilę poświęca teraz na śledzenie losów rodziny Lubiczów. Żałujemy, ale nie potrafimy pomóc.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe