Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Hrabia, który leczył raka seksem

Janina Blikowska, Marek Kozubal

Młodym kobietom wmawiał, że są chore lub wkrótce zachorują na nowotwór. Obiecywał, że może je wyleczyć

Takiej sprawy jeszcze u nas nie było. Podejrzewam, że podobnego przypadku nie było też w całej Polsce. Starzejący się mężczyzna opowiada, że pochodzi z hrabiowskiej rodziny, że jest wybitnym onkologiem, a jego ofiary mu wierzą – wspomina jeden z krakowskich policjantów.

Zwabiona narzeczona

Do jednego z krakowskich komisariatów zgłosiła się młoda kobieta. – Miałam mieć raka narządów kobiecych. Opowiedział mi to lekarz poznany na ulicy – mówiła mundurowym.

– Onkolog, który przedstawił się jako Zdzisław hrabia Myszkowski, obiecał mi pomóc. Ta pomoc skończyła się jednak tylko na wspólnym uprawianiu seksu – opowiadała kobieta.

W pierwszej chwili policjanci nie mogli uwierzyć w jej wersję. – Wywołało to u nas nawet śmiech. Opowieść była nieprawdopodobna – tłumaczy jeden z funkcjonariuszy. Przyjęli zgłoszenie. Trop prowadził do Zakopanego.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO