Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Gadżety

Paweł Gadaczek

Apple iPod touch i nano – zapowiedź Wraz z premierą nowego iPhone'a Apple zaprezentował nowe wersje urządzeń do słuchania muzyki: iPoda touch i nano. iPod nano otrzymał 2,5-calowy wyświetlacz z multidotykowym panelem.

Pod ekranem znalazł się przycisk Home ułatwiający korzystanie z urządzenia. Z boku umieszczono regulatory. Można także korzystać z modułu Bluetooth i tunera FM. Odtwarzacz jest w stanie wyświetlać filmy w trybie panoramicznym. Z kolei iPod touch został wyposażony w czterocalowy ekran Retina o rozdzielczości 640 x 1136 pikseli. Odtwarzacz ma obsługiwać asystenta głosowego Siri. iPod touch posiada nowy procesor A5 i dwie kamery: tylna ma matrycę 5 megapikseli i lampę LED. Wbudowany akumulator ma zapewnić około 40 godzin słuchania muzyki i około ośmiu godzin odtwarzania filmów. iPod nano będzie dostępny za 729 zł w wersji z 16 GB pamięci wewnętrznej, a Apple iPod touch w wersjach 32 i 64 GB odpowiednio za 1349 i 1799 zł.

The Cassette to iPod Converter – 80 dol. Oj, użytkownicy produktów Apple mają całkiem fajne życie – pod warunkiem, że stać ich na kolejne gadżety do urządzeń z jabłkiem. A jest nim właśnie konwerter kaset magnetofonowych, działający na większości iPhone'ów i iPodów touch. Urządzenie po prostu konwertuje muzykę z kaset do plików MP3. Z jednej strony znajduje się kieszeń na kasetę, z drugiej zaś miejsce na iPoda bądź iPhone'a. Trzeba jeszcze pobrać darmową aplikację, i już. Gadżet konwertuje także zawartość taśm do komputera z systemem Windows 7, XP lub Vista albo Mac za pomocą dołączonego oprogramowania.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej