Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Premierowicz w tańcu z mediami

Maja Narbutt

Utraconej czci syna premiera broni Roman Giertych. Czy wykorzysta nazwisko Tuska jak Marcin P., szef Amber Gold?

Najpierw spowiedź i posypanie głowy popiołem, a potem ucieczka i kontratak. Michał Tusk umie zaskoczyć – zwierza się prasie w sposób godny talk-show, by później tego żałować i straszyć sądem. Wygląda na to, że syn premiera otworzył puszkę Pandory, której nie potrafi już zamknąć.

– Polityka, kwestie rodzinne, wątek finansowy i sensacyjny, trudne decyzje i wybory. Czy można sobie wyobrazić lepszy scenariusz wieloodcinkowej historii? – uważa dr Małgorzata Bogunia-Borowska, socjolog kultury z UJ. – To będzie hit jesiennej ramówki medialnej. Czekamy w napięciu na dalszy ciąg i dalsze emocje – dodaje.

Jeszcze niedawno 30-letni Michał Tusk funkcjonował z dala od świata polityki i udawało mu się zachować swoją prywatność. Nie tańczył z gwiazdami, nie pokazywał zawartości swej szafy i, jak się uważa, miał nieformalną umowę z tabloidami, które dawały mu spokój.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej