Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Zakaz wstępu na mównicę

Piotr Gursztyn

Szok w SLD! Janina Paradowska przestała atakować Grzegorza Napieralskiego. Przeszła nawet do pochwał

Ostatnie sondaże nie są zbyt łaskawe dla Ruchu Janusza. Nowa siła postępu ma słupki ze trzy razy mniejsze niż stara postkomuna. Jednoosobowy personel rubryki „SP" zapytał pewnego bystrego polityka z Ruchu, czy przypadkiem w partii – tak jak to zwykle bywa w takich przypadkach – nie ma paniki? – Nie. Tu prawie wszyscy pochodzą z jakichś małych partyjek, które ledwo łapały się na 1 proc. poparcia. Jeśli mamy 5 proc., to oni wszyscy są szczęśliwi, że to aż tak dużo – padła odpowiedź.

A tymczasem w SLD oprócz sondażowego odbicia trzeba odnotować to, że wre gorąca debata nad strategią. Czy jednać się z Donaldem Tuskiem, czy też budować potęgę na walce z nim? Za wyborem pierwszym jest przewodniczący Miller. Oszczercy twierdzą, że bardzo pragnie zostać wicepremierem w koalicyjnym rządzie. A to dlatego, że niedługo dobije do siedemdziesiątki, więc potem zdrowie mu niby nie pozwoli. Ohydne kłamstwo, wszak o kim, jak nie o nim Alphaville nagrało przebój „Forever Young".

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy