Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Plan dla innowacyjnej Europy

Valéry Giscard d'Estaing, Michelangelo Baracchi Bonvicini, Felipe González Márquez

Europa nie upada. Europa obrała nowy kurs i borykając się z kryzysem, realistycznie przyznaje, że ma problemy, ale szuka możliwych rozwiązań

Trwający kryzys gospodarczy od pewnego czasu wzbudza negatywne odczucia wśród mieszkańców Starego Kontynentu. Na myśl o przyszłości ogarnia ich lęk. Złe wiadomości dotyczą nie tylko gospodarki, ale także Europy jako takiej, jej integracji i przyszłości.

Mając w pamięci dramatyczną sytuację ponad 24 mln Europejczyków pozostających bez pracy oraz trudności finansowe, z jakimi musi się uporać kilka europejskich państw, powinniśmy pamiętać o naszym głównym obowiązku: obowiązku zachowania optymizmu. Nie możemy zapominać, że dzięki osiągnięciom procesu integracji państwa Unii Europejskiej mogą dzisiaj razem, solidarnie, stawić czoła globalnym wyzwaniom oraz innym, głównym aktorom globalnej sceny politycznej naszej planety, a nawet całym kontynentom.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?