Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Gadżety

Paweł Gadaczek

Panta DUO POWER MID1002 – 799 zł

Firma Manta Multimedia nie przestaje nas zasypywać coraz to nowymi modelami tabletów na każdą kieszeń. I właśnie wprowadza na rynek model DUO POWER MID1002, pierwszy z nowej linii dwurdzeniowych tabletów, o przekątnej ekranu 10,1 cala. Sercem tabletu jest procesor RK3066, Cortex A9 Dual Core o taktowaniu 1,6 GHz, wspierany przez akcelerator grafiki 3D Mali-400. Na pokładzie urządzenia znajduje się najnowsza wersja systemu Android 4.1 Jelly Bean wraz z dostępem do sklepu Google Play. 1 GB pamięci RAM oraz akceleracja 3D Open GL V2.0 sprawiają, że tablet bez problemu poradzi sobie nawet z wymagającymi programami.

Dyski twarde WD RE SAS i WD RE SATA – od 575 do 1999 zł

Firma Western Digital zaprezentowała dyski twarde RE z interfejsami SAS i SATA, wyróżniające się największą pojemnością na rynku: 1 TB, 2 TB, 3 TB i 4 TB z interfejsem SAS oraz 2 TB, 3 TB i 4 TB w wersjach z SATA. Dyski są w stanie pracować przez setki godzin bez przerwy, m.in. za sprawą zastosowania technologii NoTouch, dzięki której głowice nagrywające nigdy nie dotykają nośników dysku, co sprawia, że ich zużycie zostało znacznie obniżone.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy