Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Gadżety

Paweł Gadaczek

Philips Bodygroom Plus – 229 zł

Bodygroom Plus to nowy trymer do ciała (czyli po prostu maszynka służąca do strzyżenia) firmy Philips. Hipoalergiczna folia i okrągłe końcówki ostrzy mają zapobiegać podrażnieniom skóry w trakcie usuwania owłosienia, co zaś może się okazać interesujące dla mężczyzn, gdyż dzięki specjalnemu, długiemu uchwytowi można samodzielnie pozbyć się włosów nawet z pleców, wodoodporna konstrukcja umożliwia zaś golenie ciała pod prysznicem. Trzy nasadki grzebieniowe zapewniają różne ustawienia długości strzyżenia: 3, 5 i 7 mm.

Autographer – 399 funtów

Autographer to ciekawe urządzenie – jest to po prostu aparat fotograficzny, który służy do utrwalania obrazków z naszego codziennego życia. Wystarczy zawiesić autographera na szyi (jak naszyjnik), a urządzenie zrobi nawet do 2 tys. zdjęć dziennie. Aparat robi zdjęcia automatycznie w określonych odstępach czasowych. Autographer posiada matrycę 5 Mpix, obiektyw szerokokątny oraz pamięć 8 GB, waży 58 g. Dzięki GPS aparat zapisuje dane o tym, gdzie zostało wykonane zdjęcie. Fotografie można przegrać na komputer lub smartfon za pomocą Bluetooth. Autographer ma pojawić się w sprzedaży w listopadzie – ciekawe, czy okaże się hitem i wylansuje np. nową modę na robienie zdjęć?

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy