Najnowsza interwencja Uważam Rze

Dlaczego wam przerywają w TV?

Wczoraj, tj. dnia 15 października 2012 r., oglądałem Pana redaktora Pawła Lisickiego w programie „Tak Jest" w TVN, gdzie Pańskim kontrrozmówcą był pan Waldemar Kuczyński.

 

Nie muszę chyba Panu tłumaczyć, jak wielkie, zresztą nie pierwszy raz, zniesmaczenie wywołały argumenty tego Pana wychwalające miłościwie nam panującego Donalda Tuska.

Lecz najbardziej zbulwersowało mnie to, że przypuścił on niepohamowany wręcz atak, gdy tylko oddano Panu głos. Dziwię się, że wytrzymał Pan nerwowo.

Z wyrazami największego szacunku,

Piotr Groblewski

To jest odwieczne pytanie, jak reagować na stronnicze prowadzenie i przyzwalanie innym gościom na agresję. Różne są szkoły, ale na pewno warto przypomnieć dziennikarzom prowadzącym dyskusję, że widzowie potrafią dostrzec stronniczość. Za przypomnienie tego dziękujemy!

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez