Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Maserati zamiast Hondy

Należące do koncernu Fiata Maserati planuje w najbliższych czterech latach ponad ośmiokrotne powiększenie sprzedaży, do 50 tys. aut rocznie.

W najbliższych dwóch latach do oferty wejdą nowe, dwa razy tańsze od dotychczasowych modele: SUV nazwany Levante oraz czterodrzwiowy mały sedan nazwany Ghibli. SUV będzie budowany w USA w fabryce Jeepa i wykorzysta podwozie Grand Cherokee, natomiast Ghibli będzie montowane w dawnej fabryce Bertone i wykorzysta platformę z przednim silnikiem oraz tylnym napędem. Dotychczas produkowane samochody mają ceny od 120 tys. euro i silniki budowane przez Ferrari. Od listopada Maserati będzie sprzedawane także w Polsce przez firmę Chodzeń, która ma salony Toyoty i Lexusa. Pierwszy punkt sprzedaży Maserati powstanie w podwarszawskim Piasecznie, gdzie wcześniej sprzedawano Hondy.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy